اخبار
انواع ماشین تولید خوراک دام برای حیوانات مختلف
انواع ماشین تولید خوراک دام برای حیوانات مختلف

ما برای تهیه خوراک مناسب جهت رشد و افزایش فروش در صنعت خوراک دام به ماشین تهیه خوراک دام نیاز داریم. در این مقاله قصد داریم درباره انواع ماشین تولید خوراک دام برای حیوانات مختلف صحبت کنیم.

چرا ما به استفاده از ماشین های پلت خوراک حیوانات نیاز داریم؟

پاسخ: اولا ، در فرآیند گرانول سازی، تحت عمل ترکیبی آب، گرما و فشار، ژلاتین نشاسته و نشاسته خرد شده، و ساختار سلولز و چربی تغییر می کند که برای هضم کامل، جذب و استفاده دام و طیور بسیار مفید می باشد و قابلیت هضم خوراک را بهبود می بخشد. عقیم سازی یا استریلیزاسیون بخار در دمای بالا می تواند احتمال کپک و کرم در خوراک را کاهش داده و باعث افزایش خوشبو بودن خوراک شود.

ب: ثانیا، هنگام تهیه گرانول خوراکی، مواد اولیه مختلفی معمولاً به فرمول های مختلف تبدیل می شوند، بنابراین گرانول های خوراک معمولاً پر از مواد مغذی هستند، در نتیجه تغذیه مفید حیوانات در هر روز متعادل می گردد.

ج: کاهش حجم ذرات می تواند زمان تغذیه را کوتاه کرده و مصرف تغذیه ای دام و مرغ را به دلیل فعالیت های تغذیه ای کاهش دهد. همچنین باعث تغذیه آسان و صرفه جویی در نیروی کار می شود.

د: چهارم، از نظر اندازه نیز كوچك است و پراکندگی آن آسان نیست. در هر فضای معین، می تواند محصولات بیشتری را ذخیره کند، رطوبت را دریافت نمی کند و برای ذخیره و حمل و نقل فله مناسب می باشد.

ه: در فرآیند بارگذاری، تخلیه و رسیدگی، مواد مختلف موجود در خوراک درجه بندی نمی شوند و یکنواختی عناصر کمیاب در خوراک برای جلوگیری از غذاهای دلپذیر حفظ می شود. بنابراین، ما استفاده از خطوط ماشین آلات خوراک دام و طیور و آبزیان را برای تولید خوراک در مزارع توصیه می کنیم. خانواده ها همچنین می توانند از یک دستگاه پرس پلت یا تولید پلت خوراکی استفاده کنند که راحت تر است.

ماشین های پلت خوراک
ماشین های پلت خوراک

چگونه یک یا مجموعه ای از ماشین های تولید خوراک مناسب را انتخاب کنیم؟

اول از همه، ما پیشنهاد می کنیم ابتدا سناریوی استفاده شما را در نظر بگیرید. اگر فقط از آن برای دام و مرغ خود استفاده می کنید و تعداد حیوانات زیاد نیست، توصیه می کنیم یک دستگاه پلت خوراک حیوانات کوچک را انتخاب کنید. خروجی یک گرانول کوچک از 1،00 تا 2000 کیلوگرم در ساعت متغیر است و همچنین خطوط تولید ساده ای از جمله دستگاه پرس پلت، میکسر و گرانولر وجود دارد. و اگر قصد دارید از دستگاه برای تبلیغ حیوانات خود استفاده کنید، می خواهید مقداری به مشتری خود بفروشید، اما ظرفیت خیلی زیادی را نمی خواهید، یک خط تولید کوچک، 500 کیلوگرم در ساعت، 1000 کیلوگرم در ساعت، 2000 در هر ساعت وجود دارد. خط تولید کوچک مجهز به ماشین تولید خوراک دام، دستگاه سرند خاکه گیری، دستگاه های پلت خوراک حیوانات، دستگاه کولر خنک کننده و دستگاه بسته بندی است. این می تواند به بسته بندی کمک کند، سپس می توانید پلت خوراک را به مشتریان خود بفروشید.

اگر مزرعه بزرگی دارید، یا تجارت فروش پلت را انجام می دهید، توصیه می کنیم از یک خط تولید با ظرفیت بیش از 2 تن در ساعت استفاده کنید. این ظرفیت می تواند دو تا صدها تن در ساعت باشد. دستگاه اصلی شامل دستگاه میکسر پدلی، دستگاه پرس پلت، دستگاه تهیه خوراک پلت، دستگاه خنک کننده و دستگاه بسته بندی است. خط تولید لوکس همچنین با دستگاه سیستم تمیز کردن، سیستم میکرودازینگ، سیستم خشک کردن و غیره خواهد بود.

اگر پلت خوراکی را برای حیوانات خانگی و ماهی و آبزیان درست می کنید، به دستگاه پلت به خصوصی نیاز دارید. خوراک آبزیان برای مدت طولانی در آب حل نمی شود و شکل آن در طی 12 ساعت تغییر نمی کند. همچنین یک خط تولید برای غذاهای حیوان خانگی و ماهی وجود دارد، دستگاه اصلی دستگاه کاندیشینر های آبزیان، دستگاه میکسر، دستگاه تهیه خوراک پلت، دستگاه کرامبل، دستگاه بسته بندی و غیره است.

مهمترین نکته این است که انتخاب دستگاه با توجه به بودجه شما صورت گیرد. و از آنجا که حیوانات مختلف به قطرهای مختلف خوراک احتیاج دارند، بنابراین دستگاه پلت خوراکی می تواند به قالب های مختلف برای خوراک مجهز شود. اگر شما نیاز ویژه ای برای دستگاه دارید می توانید با آرین صبا تماس بگیرید، ما می توانیم طبق نیاز شما دستگاه را بسازیم، ما همچنین به طراحی ساختمان کارخانه، نصب و غیره کمک می کنیم.

راه اندازی انواع دستگاه پلت
راه اندازی انواع دستگاه پلت

قطر خوراک مختلف برای حیوانات مختلف:

  • قطر گلوله های خوراک مرغ 3-5 میلی متر است.
  • با توجه به دوره های مختلف رشد، قطر گلوله های خوراک برای اردک ها باید 4-8 میلی متر باشد.
  • قطر گلوله های خوراک برای نشخوارکنندگان بزرگسال و حیوانات جوان طی دو سال 4.5-19 میلی متر است.
  • قطر گلوله های خوراکی برای گوسفندان بزرگسال، و گوسفند جوان 4-12 میلی متر است.
  • قطر خوراک برای اسب ها 4.5-19 میلی متر است.
  • قطر خوراک برای خرگوش ها 0.8-3 میلی متر است.

از شما بسیار استقبال می کنم که برای ماشین ساخت گلوله با ما تماس بگیرید.

شرکت تجهیزات ماشین آلات آرین صبا، با مسئولیت محدود تأسیس شد و از آن زمان تاکنون به تحقیق و توسعه ماشین آلات کارخانه خوراک اختصاص یافته است. با بیش از 10 سال تجربه، به تولید کننده و تأمین کننده پیشرو در دستگاه های خوراک دام و خطوط تولید کامل خوراک دام، کارخانه خوراک طیور، خط تولید گلوله های خوراک دام و غیره تبدیل شده است. کیفیت محصول و هدف آن برآورده کردن نیازهای جدید بازار بین المللی است.

اگر آماده راه اندازی تجارت گلوله ای هستید، لطفاً برای دستگاه خوراک با ما تماس بگیرید. ما می توانیم با توجه به نیازهای شما، طراحی حرفه ای و راهنمایی های جامع ارائه دهیم. اکنون با ما در تماس باشید!