اخبار
اهمیت خوراک بسته بندی شده حیوانات
اهمیت خوراک بسته بندی شده حیوانات

تحت مأموریت ملی دامداری وزارت دامپروری و لبنیات دولت ها باید شروع به آموزش در مورد تمام جنبه های شیوه های دامپروری از جمله تولید خوراک دام کنند. دولت‌ها تشویق می‌شوند تا بخش آموزشی از جمله ارائه راهنمایی و آموزش مورد نیاز برای تولیدکنندگان خوراک بسته‌ بندی شده حیوانات را اتخاذ کنند. علاوه بر این، ادارات دامپروری، هیئت توسعه ملی لبنیات، دانشگاه های دامپزشکی و موسسات تحقیقاتی شورای کشاورزی به کشاورزان و کارآفرینان به طور منظم راهنمایی و آموزش می دهند تا محصولات خوراک بسته بندی شده دام مانند پلت، خوراک کامل و مخلوط مواد معدنی خاص منطقه را تولید کنند.

بر اساس طرح مأموریت ملی دام، دولت 50 درصد یارانه سرمایه به ذینفعان راه اندازی واحد ارزش افزوده خوراک/علوفه برای تهیه یونجه/سیلاژ/کل جیره مخلوط و ساخت بلوک علوفه یا تأسیسات ذخیره سازی علوفه ارائه می کند. علاوه بر این، صندوق توسعه زیرساخت دامپروری، یک طرح شاخص است که بر اساس آن کارآفرینان فردی، شرکت‌های خصوصی، و شرکت‌های دیگر برای ایجاد کارخانه‌های تولید خوراک دام در دسته بندی های واحدها یا کارخانه های کوچک، بزرگ و متوسط برای تولید خوراک دام و طیور تشویق می کند.

مشمولان واجد شرایط می توانند برای هزینه پروژه جهت تأسیس واحد تولید خوراک از وام استفاده کنند. به طور کلی برای بررسی کیفیت خوراک بسته بندی شده حیوانات و غذای گاو، رعایت استانداردهای بین المللی انجام می شود. سازمان ایمنی و استانداردهای غذایی دستورالعملی صادر کرده است که تصریح می کند تمام خوراک های تجاری در نظر گرفته شده برای حیوانات تولید کننده گوشت و شیر باید با مشخصات استاندارد تعریف شده مطابقت داشته باشند و باید دارای علامت استاندارد باشند. این مشخصات این الزامات و روش های نمونه برداری و آزمایش برای خوراک گاو برای گاومیش، گوساله و گاو نر را تجویز می کند. همچنین مشخص شده است که هر کیسه خوراک گاو باید به طور خوانا علامت یا برچسب، تاریخ ساخت و بهترین قبل از تاریخ تولید داشته باشد.

دامپروری موضوع دولتی است. دولت ها مسئولیت اجرای این طرح های استانداردسازی را برای تولیدکنندگان لبنی بر عهده دارند. استان های مختلف طرح های خود را برای در دسترس قرار دادن خوراک دام با قیمت های پایین تر معرفی کرده اند. همچنین، طرح های اجرا شده توسط دولت امکان افزایش دسترسی به خوراک دام را با نرخ های پایین تر فراهم می کند.

چرا باید از خوراک بسته بندی شده حیوانات استفاده کرد؟
چرا باید از خوراک بسته بندی شده حیوانات استفاده کرد؟

چرا باید از خوراک بسته بندی شده حیوانات استفاده کرد؟

بهترین راه برای حفظ تغذیه دام در بهترین حالت بسته بندی آن است. برای بسته بندی کارخانه ها به سیستم بسته بندی غذای دام نیاز دارند که سیستم بسته بندی آماده آرین صبا کمک و مشاوره در انتخاب بسته بندی مناسب برای محصول شماست. ما به شما یک راه حل بسته بندی انعطاف پذیر، کیفی و پایدار برای خوراک گاو، خوراک طیور، غذای حیوانات خانگی و موارد دیگر ارائه می دهیم.

مزایای بسته بندی برای خوراک دام شما

 • بسته بندی قابل اعتماد برای محافظت از کیفیت و ایمنی خوراک دام شما (تغذیه ای).
 • محافظت از فرم، شکل و بافت داخل محصول
 • بسته بندی که محصولات شما را با چاپ تمام رنگی اختیاری متمایز می کند
 • قابلیت اطمینان در تمام طول سال و تحویل در آخرین لحظه از انبار
 • بسته بندی که به شما کمک می کند تا به اهداف پایداری خود برسید

بسته بندی صحیح می تواند فرآیند تولید شما را کارآمدتر کند و خروجی شما را افزایش دهد. به عنوان متخصص پیشرو در بسته بندی خوراک حیوانات، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم محصول خود را بسته بندی کنید. آیا به دنبال بسته بندی ای هستید که در برابر حمل و نقل مقاوم باشد و برای نگهداری و جابجایی مناسب باشد؟ آیا می خواهید غذای حیوانات شما همچنان در بهترین حالت خود باشد و به مقصد برسد؟ آیا با بهره گیری از گزینه های عالی چاپ تمام رنگی ما، از خوراک بسته بندی شده حیوانات خود به عنوان یک ابزار بازاریابی استفاده کرده اید؟ با ما تماس بگیرید!

مزایای خوراک بسته بندی شده حیوانات
مزایای خوراک بسته بندی شده حیوانات

محافظت از خوراک حیوانات

ما تمام تلاش خود را می کنیم تا مطمئن شویم که محصول شما به طور ایمن در بسته بندی ما قرار می گیرد. ما نه تنها راه‌حل‌ها و خدمات بسته‌بندی پایدار را به شما ارائه می‌دهیم، بلکه از مزایای کار خود نیز به شما پیشنهاد می‌کنیم. حمایت از محصولات شما کاری است که ما می کنیم.

 • از تخصص ما در بسته بندی محصول خود بهره مند شوید.
 • با یک شرکت با تجربه و موفق وارد تجارت شوید.
 • از سخت‌گیرانه‌ترین الزامات کیفی که تأسیسات تولیدی خودمان به آن پایبند هستند، بهره‌مند شوید.
 • بسته بندی تولید شده بر اساس بالاترین استانداردهای تولید و کیفیت را دریافت کنید
 • با شرکتی کار کنید که بالاترین استانداردهای کیفیت و پایداری را رعایت می کند.
 • به همکاران و شرکای متعهد، قابل اعتماد و وفادار  وابسته باشید.
 • از بسته بندی با کیفیت بالا و مناسب برای مصارف سنگین بهره مند شوید.
 • مشاوره فنی در محل: خواسته های شما، نیازهای بسته بندی شما، نیازهای محصول شما از تجربه ما سود می برند.

آیا می خواهید خوراک بسته بندی شده حیوانات خود را متمایز کنید؟ کیسه غذای حیوانات یکی از بهترین جایگزین هایی است که می توانید با آن رو به رو شوید. این بسته بندی ها جذاب، بادوام و محکم هستند. علاوه بر این، گزینه های سفارشی سازی کافی را در اختیار شما قرار می دهد. عوامل زیادی وجود دارد که سیستم های بسته بندی جدید به بهترین جایگزین برای بسته بندی خوراک دام تبدیل شده اند. به گفته محققان، نگهداری خوراک دام در مواد بسته بندی با کیفیت برای حفظ مواد مغذی مهم است.