اخبار
صرفه جویی در زمان و هزینه با تجهیزات مدرن خوراک حیوانات
صرفه جویی در زمان و هزینه با تجهیزات مدرن خوراک حیوانات

کاهش هزینه ها با تجهیزات مدرن خوراک حیوانات و سیستم عامل های کارآمد از آرین صبا می توانید کل سیستم کارخانه خوراک دام و طیور خود را کاری کنید تا هوشمندانه تر – نه سخت تر کار کند.

آرین صبا طیف وسیعی از ابزارها و سیستم عامل های دیجیتال را ارائه می دهد که تولید شما را بهینه می کند، تمام داده های مورد نیاز را در اختیار شما قرار می دهد و به کاهش هزینه ها کمک می کند. ما راه‌حل‌های مدرن کارآمدی را در حوزه‌ها و فرآیندهای مختلف از جمله کنترل آب و هوا، تولید خوراک و مدیریت خوراک ارائه می‌کنیم. هدف ما این است که کارهای روزمره شما را آسان کنیم و سودآوری شما را افزایش دهیم.

مزایای تجهیزات مدرن خوراک حیوانات

یک نمای کلی از تولید خوراک خود به دست آورید

آرین صبا به عنوان تولیدکننده ماشین آلات خوراک دام و طیور دارای ابزارها و تجهیزاتی است که به شما کمک می کند تا تولید خوراک خود را بهینه کنید. این سیستم یک نمای کلی کامل از تولید و عملکرد شما را از ابتدا تا انتها ارائه می‌کند و همه داده‌های مرتبط را در یک سیستم به راحتی در دسترس و کاربرپسند جمع‌آوری می‌کند – از منبع مواد اولیه تا محصول نهایی و تحویل خوراک را با استفاده از دستگاه های آرین صبا در کارخانه خود تعبیه کنید.

این ابزار ها طیف گسترده ای از ویژگی ها را ارائه می دهد که روز کاری شما را آسان تر می کند و تولید شما را بهینه می کند. تمام داده‌ها و محاسبات مورد نیاز برای برنامه‌ریزی تهیه مواد خام را در اختیار شما قرار می‌دهد، به شما امکان می‌دهد تولید را در همه مکان‌ها در یک سیستم برنامه‌ریزی کنید، و خطر خرابی را شناسایی می‌کند و به شما امکان می‌دهد تا تعمیرات و نگهداری پیشگیرانه را از قبل برنامه‌ریزی کنید و میزان خرابی ها را کاهش دهید. آیا می خواهید در مورد اینکه چگونه دستگاه های آرین صبا می تواند تولید شما را بهینه کند بیشتر بدانید؟ می توانید با کارشناسان آرین صبا تماس حاصل فرمایید.

کاهش هزینه های خوراک
کاهش هزینه های خوراک

صرفه جویی در هزینه با کنترل آب و هوا کارآمد

این یک فرآیند انرژی بر برای حفظ آب و هوای مطلوب در دام، تضمین رفاه برتر حیوانات و رعایت مقررات بهداشتی حیوانات است. اگر نگران ترکیب افزایش قیمت انرژی و مصرف بالای انرژی هستید، پیشنهاد می کنیم یک راه حل آب و هوای کم مصرف از آرین صبا و سیستم کنترل آب و هوای ما مانند کاندیشنرهای آبزیان یا سرند خاکه گیری را نصب کنید.

آرین صبا به شما امکان می دهد تمام سیستم های آب و هوایی خود را در یک پلتفرم با کاربری آسان – از تهویه گرفته تا ورودی هوای کنترل شده، تهویه تونلی و تونل ترکیبی و همچنین سیستم های گرمایش و سرمایش مرتبط، کنترل و جمع آوری کنید. این کار به شما این امکان را می دهد که نه تنها از آب و هوای مطلوب برای حیوانات و مردم اطمینان حاصل کنید، بلکه ابزاری کارآمد برای کاهش مصرف انرژی و بهبود سودآوری در اختیار شما قرار می دهد. آیا می خواهید در مورد چگونگی کاهش قبض انرژی خود با سیستم های کنترل آب و هوا کارآمد بیشتر بدانید؟ با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

کاهش هزینه های خوراک

آیا مطمئن هستید که حیوانات شما مقدار دقیق غذای مورد نیاز خود را دریافت می کنند یا اینکه شما در واقع بیش از حد به آنها غذا می دهید؟با استفاده از کارخانه ای که ما راه اندازی می کنیم یک نمای کلی از فرآیند تغذیه را در اختیار شما قرار می دهد و تمام داده های مورد نیاز را در اختیار شما قرار می دهد تا مطمئن شوید که دام و طیور و آبزیان شما مقدار دقیق خوراک مورد نیاز خود را دریافت می کنند.

تجهیزات مدرن خوراک حیوانات طیف گسترده ای از ویژگی های عملی را ارائه می دهد تا به شما در مدیریت فرآیند تغذیه کمک کند. علاوه بر توزیع مقدار دقیق خوراک تازه برای هر بخش، ترکیب صحیح را هنگام تغییر از یک فرمول به فرمول دیگر تضمین می کند و به موقع، زمانی که سیلو رو به اتمام است یا در صورت نیاز به تعمیرات، به شما هشدار می دهد. با تنظیم مداوم عرضه خوراک بر اساس وزن و سن دام ها، به کاهش مصرف خوراک کمک می کند و تفاوت مثبتی در بهبود رفاه حیوانات و کاهش هزینه های خوراک ایجاد می کند.