اخبار
5 مرحله برای شروع فرآیند و فناوری‌های تولید پلت خوراک گاو
5 مرحله برای شروع فرآیند و فناوری‌های تولید پلت خوراک گاو

یک صاحب مزرعه پول زیادی را برای خرید گلوله های خوراک دام خرج می کند. چرا که به فکر حیوانات و رشد محصولات خود می باشد. به همین دلیل تا زمانی که این افراد به دنبال خوراک بهینه هستند در خط تولید خوراک دام به فرآیند و فناوری‌های تولید پلت خوراک دام نیاز داریم. گلوله های خوراک دام، غذای ترکیبی دام هستند که از مواد خام مختلف تهیه شده و برای انواع مختلف گاو طراحی شده اند. مواد خام تعیین می کند که چگونه یک تولید کننده گلوله های خوراک دام را می سازد و ویتامین ها، کبالت، منگنز، سلنیوم، ید و غیره را به فرمولاسیون گلوله های خوراک دام اضافه می کند تا تغذیه آنها را تقویت کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد فرمولاسیون و مزایای پلت خوراک دام با آرین صبا تماس بگیرید!

برای تولید موفقیت آمیز بهترین گلوله های خوراک دام، هنگام خرید آنلاین آسیاب گلوله خوراکی با کیفیت بالا برای کسب و کار آسیاب گلوله خوراک دام، باید چند نکته را بدانید. در اینجا 5 نکته برای ساخت گلوله های خوراک دام سودآور آورده شده است. آرین صبا به عنوان تولیدکننده ماشین آلات خوراک دام و طیور در اینجاست تا تجربه ی چندین ساله خود را در این باره در اختیار شما بگذارد.

مراحل فناوری‌های تولید پلت خوراک دام

آسیاب کردن (Gri​nding)

اولین مرحله در تولید گلوله خوراک دام خرد کردن مواد خام است که هدف آن آسیاب کردن موادی مانند ذرت، کنجاله سویا، گندم و غیره به صورت گلوله های ریز است که به راحتی با انواع مختلف مخلوط می شود. از آسیاب های چکشی مانند آسیاب ماتادور یا آسیاب اتونگر در این فرآیند برای تجزیه مواد به گلوله های ریزتر استفاده می شود. هر دو نوع آسیاب گلوله خوراک دام را می توان به تنهایی یا در ترکیب با سایر تجهیزات کمکی مرتبط در کارخانه های تولید پلت خوراک استفاده کرد. زمانی که قصد راه اندازی کسب و کار تولید گلوله خوراک دام را دارید، باید به انتخاب دستگاه تولید پلت خوراک و همچنین فرآیند و فناوری تولید پلت خوراک توجه بیشتری داشته باشید. اگر نمی دانید کجا می توانید آسیاب گلوله خوراک دام بخرید، لطفا با ما تماس بگیرید!

میکس کردن

سپس، گلوله‌های خوراک گاو را با هم میکس می کنند و مواد آسیاب شده را با همزن مخلوط می کنند تا گلوله‌های خوراک گاو به دست آید تا یک مخلوط همگن خوب بخ وجود بیاید. سپس مواد معدنی لازم را اضافه می کنند. به هم زدن ادامه می دهند تا مواد به طور یکنواخت پخش شوند. در این موارد از دستگاه میکسر پدلی استفاده می کنند.

دستگاه پرس پلت خوراک ام
دستگاه پرس پلت خوراک ام

دستگاه پرس پلت خوراک ام

پس از اینکه مواد تشکیل دهنده خوراک گاو کاملاً مخلوط شدند، مخلوط از طریق آسیاب گلوله های خوراک عبور داده می شود تا خوراک له شده به صورت خوراک پلت مرطوب و نرم فشرده شود. بنابراین یکی از بهترین دستگاه های مورد نیاز پرس پلت می باشد.

کولر

گلوله های خوراک دام تولید شده خشک می شوند. مرحله پلت سازی گلوله ها را با رطوبت 17 درصد تامین می کند. گلوله ها قبل از خروج از خط تولید گلوله های خوراک دام تا رطوبت 11 تا 12 درصد خشک می شوند. کولر پلت گلوله ها را بدون حرارت بیرون می کند. نهایی کردن نحوه ساخت گلوله های خوراک دام شامل غربالگری و درجه بندی پس از خشک شدن است. گلوله های خوراک دام از کارخانه تولیدی خارج شده و توزین و بسته بندی می شوند. سپس می توانید از آنها برای مقاصد شخصی یا تجاری استفاده کنید.

البته دستگاه های دیگری نیز وجود دارند ازجمله اسکرو کانوایر، جت فیلتر، سرند دوار و غیره که برای این امر نیاز دارید.

مردم بیشتر از فرصت های موجود برای خرج کردن پول خود در یک تجارت سودآور در فرآیند تأسیس یک شرکت تولید خوراک دام یا شروع یک تجارت تولید خوراک دام آگاه می شوند. افزایش تقاضا برای گوشت گاو و محصولات لبنی در اقتصاد مدرن باعث رشد بازار جهانی خوراک گاو می شود. مردم احساس می کنند که مراقبت از گاو ضروری است. بنابراین، پیش بینی می شود که تغییراتی در بازار جهانی غذای گاو ایجاد شود.

در عین حال، شرکت‌هایی که غذای گاو تولید می‌کنند و می‌فروشند تلاش می‌کنند تا با تقاضا همگام شوند و استاندارد جدیدی برای صنعت خوراک دام تعیین کنند. هر کشوری می‌تواند به سختی غذای بسیاری از گاوها را بدهد. اما برخی چیزها می‌تواند به این فناوری کمک کند. به زودی، بازار جهانی خوراک دام احتمالاً رشد خواهد کرد. این به دلیل تمام تغییراتی است که در سراسر جهان رخ می دهد. کشاورزان هنگام مراقبت از گاو با مشکلات زیادی روبرو هستند. آنها باید مواد زیادی را سفارش دهند و به هر گاو مقدار غذای مشابهی بدهند. مدل قدیمی تر با بازار جهانی خوراک گاو جایگزین می شود. این امر تضمین می کند که تقاضای جهانی برآورده شده و کشاورزان می توانند گاوهای خود را سالم نگه دارند.