دستگاه تولید خوراک دام

دستگاه تولید خوراک دام

پرورش هوشمندانه ، تضمینی برای سلامت دام و طیور

آرین صبا از بزرگترین تامین کنندگان و نمایندگی ساخت و فروش انواع دستگاه تولید خوراک دام است.

چندین دهه است که دامپروران و دامداران ترجیح داده‌اند از دستگاه های پیشرفته تولید خوراک دام برای کاهش هزینه‌های درمانی، ضرر مالی برای بیماری‌های دام‌ها استفاده کنند.

صاحبان سبک در این صنعت دریافته اند سود آورترین استراتژی در این حوزه این است که ابتدا سلامت خوراک دام را تامین کنند. افزایش سود دهی و راندمان فرایند تولید در پرورش دام  مهمترین مرحله است.

دستگاه تولید خوراک دام و طیور

تکنولوژی پیشرفته در صنعت کشاورزی

در دهه‌های اخیر، با پیشرفت تکنولوژی در زمینه کشاورزی، دستگاه‌های تولید خوراک دام و طیور به عنوان یک ابزار حیاتی در این صنعت به شهرت پیدا کرده‌اند. با استفاده از این دستگاه ها فرایند کشاورزی تسهیل یافته شده است.این دستگاه ها نقش بسزایی در تامین خوراک دام و طیور و افزایش بهره وری داشته اند.

دستگاه تولید خوراک دام، یک دستگاه مهم و حیاتی در صنعت کشاورزی است که به کشاورزان و دامداران این امکان را می‌دهد تا خوراک با کیفیت بالا و در حجم انبوه با ترکیبات غذایی بهینه را برای دام‌های خود تولید کنند. در آریان صبا دستگاه تولید خوراک دام به وسیله فناوری‌های پیشرفته و فرآیندهای مدرن، خوراک را با دقت و بهینه تولید می‌کنند.

هدف اصلی دستگاه تولید خوراک دام، بهبود تغذیه و بهره وری دام است.

دستگاه تولید خوراک دام و طیور آرین صبا

خدمات آرین صبا

دستگاه تولید خوراک دام
تکنولوژی روز دنیا دستگاه تولید دام و طیور
دستگاه تولید خوراک سگ و گربه
تولید مرغوب ترین خوراک سگ و گربه
دستگاه تولید خوراک آبزیان
تکنولوژِی بهترین کیفیت دستگاه تولید خوراک آبزیان

فرم درخواست مشاوره

Telegram
Email
WhatsApp

به مشاوره رایگان نیاز دارید ؟

محتوای جدول

دستگاه تولید خوراک دام و طیور

تولید خوراک دام

 به منظور بهبود هرچه بهتر محصولات دام و طیور استفاده از دستگاه‌ تولید خوراک دام و طیور بسیار حیاتی هستند.

 پیشرفت چشمگیر تکنولوژی در خط تولیدی صنعت خوراک دام و طیور منجر به ارتقاء بهره‌وری و کاهش هدررفت می‌شود.

ذر نتیجه برای هر صاحب صنعتی داشتن دستگاه های تولید خوراک داتم و طیور از واجب ترین هاست که در افزایش بهره‌وری و کیفیت تغذیه حیوانات ایفا می‌کنند.

بنابراین نخستین گام لازم به سوی پرورش موفق تهیه دستگاه تولید خوراک دام و طیور است.

تکنولوژی بروز دستگاه تولید خوراک دام و طیور، بهداشت و بهینه‌سازی تولید خوراک فراهم می‌کند. با ما، به سوی تغذیه متوازن و بهره‌وری بیشتر در صنعت پرندگان و دام، حرفه‌ای حرکت کنید.

تغذیه بهینه از مهمترین مزایای دستگاه تولید خوراک دام و طیور است. دستگاه های بروز آرین صبا، با بهره‌وری بالا از فناوری‌های مدرن همچون پردازش دقیق مواد اولیه، مخلوط‌سازی دقیق، و کنترل اتوماتیک فرایندها، تضمین‌کننده تولید خوراک با کیفیت و همگن هستند.

کمک به کنترل کیفیت و استاندارد سازی از دیگر خدمات عالی این دستگاه ها است.

دستگاه‌های تولید خوراک و طیور با استفاده از سیستم‌های پیشرفته کنترل کیفیت، تضمین‌کننده استانداردهای بالای تولید هستند. 

در دستگاه تولید خوراک دام و طیور، ابتدا مواد اولیه با دقت خاصی، با مقدار های از پیش تعیین شده باهم مخلوط می‌شوند.سپس با حرارت و فشار، محصول نهایی در بهترین کیفیت تولید می‌شود.
حالت محصول نهایی خوراک دام و طیور می‌تواند به صورت پودری، پلت فشرده یا حتی دانه‌های گرانولی باشند.
سایز محصول نهایی و نوع حالت خروجی محصول بسته به نوع و اندازه دستگاه تولید خوراک متفاوت است. صاحبان صنعت بسته به شرایط نگهداری و مقدار نمصرفی خود نیز حق انتخاب دارند.

تولید خوراک دام

به مشاوره نیاز دارید؟

خط تولید خوراک دام

خرید دستگاه‌های خط تولید خوراک دام و طیور می‌تواند بهترین راهکار بهینه سازی هزینه ها برای صرف اقتصادی و هزینه زمانی و راندمان نیروی کار در خط تولید خوراک دام برای دامداران باشد. زیرا دستگاه تولید خوراک دام این امکان را به صاحبان صنعت مثل دامداران می‌دهد که خودشان خوراک‌ مورد نیاز دام هایشان را تولید کنند.

خط تولید خوراک دام و طیور به دو صورت اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک عمل می‌کنند. انتخاب این ویژگی‌ها بسته به نوع و اندازه محصولات کارخانه و نیازهای مصرف کنندگان متفاوت است.

برخی از دستگاه‌های خط تولید خوراک دام، با تجهیزات به روز و توانمند به دو صورت صنعتی و نیه صنعتی تولید می گردند. ‌

بسته به نوع خط تولید خوراک دام و طیور، ظرفیت دستگاه‌ها از یک تن در ساعت به بالا است.

تولید محصول با استفاده از دیگ بخار و کاندشینر انجام می گردد. تجهیزات قدرتمند دستگاه های ما، محصول نهایی را به صورت بهداشتی و عاری از هر گونه پاتوژن و میکرب تولید میکند. دلیل آن هم استفاده از بخار آب برای استریلیزاسیون و پخت محصول است.

 از بین مراکز بزرگ و با سابقه، آرین صبا نیز با داشتن سابقه درخشان در زمینه خرید و فروش انواع دستگاه تولید خوراک دام با قیمت‌های رقابتی فعالیت مستمر دارد.

بنابراین از پرداخت هزینه به عوامل واسطه و احتمال عدم دریافت کیفیت مدنظرشان و وابستگی به بازارهای خارجی کاهش میابد.

دستگاه پلت خوراک دام

دستگاه‌ پلت خوراک دام و دستگاه تولید خوراک دام برای تولید خوراک‌های غذایی برای حیوانات دامی مانند گاو، گوسفند، مرغ، و خوک استفاده می‌شوند. این دستگاه‌ها معمولاً شامل ترکیبات مختلف مانند ذرت، جو، سویا، گندم و مواد پروتئینی و ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز برای رشد و سلامتی حیوانات می‌باشد.

دستگاه پلت خوراک دام و طیور در ظرفیت‌های متنوع و کاربردهای گوناگون در بازار وجود دارد. بنابراین قیمت هر کدام از این دستگاه ها بنابر خصوصیات آنها متفاوت است.

 ظرفیت‌ها از ۵۰ کیلو تا چند تن در ساعت می‌باشند. دستگاه‌ پلت خوراک برای تولید بهترین حالت از خوراک دام و طیور، غذای آبزیان و ساخت کود پلت شده مورد استفاده قرار می گیرد.

برای خرید دستگاه پلت ساز خوراک دام ودستگاه خط تولید پلت با ما همراه شوید.  اگر نمی‌دانید چگونه دستگاهی برای کسب و کار خود لازم دارید کافی است با مشاوران ما در ارتباط باشید.