درباره آرین صبا

درباره آرین صبا

25

سال سابقه فعالیت مستمر در خدمات ماشین آلات دام و طیور و آبزیان

Services

تولید کننده ماشین آلات دام و طیور و آبزیان

شرکت ماشین سازان آرین صبا (آرین تکنیک سابق)

شرکت ماشین سازان آرین صبا تولید کننده برتر ماشین آلات خوراک دام و طیور و آبزیان در ایران با ارائه محصولات و خدمات با کیفیت

ساخت و طراحی و راه اندازی به روز ترین و مجهزترین توسط آرین صبا. خطوط کامل کارخانجات تولیدی خوراک, آبزیان, طیور و دام. تامین ماشین آلات کارخانجات و برطرف کردن مشکلات تولیدی و مشاوره در خصوص تولید بهینه با کیفیت بالا.

خدمات

چرا آرین صبا را انتخاب کنیم؟

خدمات پس از فروش

گارانتی و وارانتی

تمامی محصولات ارائه شده توسط برند آرین صبا، با گارانتی معتبر بوده و وارانتی کلیه محصولات تا ۶ ماه پس از فاکتور فروش بدون قید و شرط انجام می پذیرد.

ادامه مطلب

خدمات ۱۰ ساله

کلیه محصولات آرین صبا با پشتیبانی و سرویس دهی ۱۰ ساله انجام می پذیرد. تمامی مشتریان عزیز آرین صبا می توانند از خدمات پس از فروش آرین صبا در این زمان استفاده کنند.

ادامه مطلب

پشتیبانی ۲۴ ساعته

کارشناسان و مشاوران ما در بخش های فنی و فروش قبل خرید، هنگام سفارش و بعد از خرید در کنار مشتریان گرامی هستند تا کلیه نیازهای ایشان را در کمترین زمان ممکن را مرتفع نمایند.

ادامه مطلب
پروسه

پروسه انجام خدمات پس از فروش

پروسه کاری خدمات آرین صبا

مرحله اول: بعد از تماس مشتری با واحد فروش و بازارگانی آرین صبا، ابتدا مشاوره بر حسب نیاز مشتری و ایجاد راه کارهای بهینه و کارشناسی در مورد ایرادات تولید محصول با کارایی بالا و قابل قبول معرفی شده و پس از کارشناسی قیمت پیش فاکتور به مشتری ارائه می گردد.

مرحله دوم: عکس و فیلم های محصول و نحوه کارایی آن به مشتری توضیح داده می شود، البته در صورت نیاز کارشناس های آرین صبا امکان حضور در محل خریدار را پس از توضیحات اولیه خواهند داشت. این کارشناسی و مشاوره می تواند به صورت غیرحضوری نیز انجام گیرد.

مرحله سوم: پس از بررسی و کارشناسی نیازهای اولیه، عقد قرارداد انجام میگیرد و با توجه به شرایط و خواست مشتری اولویت بندی زمان تحویل پروژه مشخص می گردد.

مرحله چهارم: اجرای پروژه شروع شده و در طول روند اجرایی ارتباط با مشتری توسط واحد فروش و پشتیبانی حفظ می شود و با توجه به نیازهای مشتری زمان و شکل تولید بهینه می شود.

مرحله پنجم: تحویل پروژه به مشتری انجام می شود که این آغاز تعهدات آرین صبا خواهد بود. کلیه محصولات با ۶ ماه وارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش ارائه می شود و به دلیل اهمیت بالای تولید مشتریان گرامی، پشتیانی فنی ۲۴ ساعته برای کلیه مشتریان در نظر گرفته می شود.

خدمات آرین صبا
خدمات

چرا آرین صبا را انتخاب کنیم؟

کیفیت، قدرت، تعهد در آرین صبا

طراحی ماشین آلات

ماشین آلات ساخته شده توسط این کمپانی با به کارگیری. لوازم و متریال به روز و باکیفیت ساخته شده. که هر بخش دارای تضمین عملکرد و کارکرد می باشد

ادامه مطلب

قطعات اورجینال

کلیه بلبرینگ و یاتاقان های مصرفی از برند SKF.و FAG می باشد. کلیه محصولات و متریال فلزی از شرکت فولاد مبارکه اصفهان با گواهینامه کتبی تهیه شده است.

ادامه مطلب

کیفیت بی همتا

بخش کنترل کیفی متمرکز در خط تولید با نظارت تیم مهندسی و مدیران برجسته شرکت به صورت مداوم در طول روز و مونتاژ تک تک قطعات. و ماشین آلات برکیفیت ساخت نظارت می کند

ادامه مطلب
تیم

با آرین صبا آشنا شوید

تیم اصلی آرین صبا

موسس

سعید گلدار

مدیریت

محمد گلدار

مدیر فروش

علیرضا زارعی

نظرات

نظرات مشتریان

فیدبک مشتریان آرین صبا

محصولات آرین صبا از کیفیت بالایی برخوردار بود و بهتر از همه این بود که این محصولات قابلیت شخصی سازی برای کارخانه ما را در هنگام تولید داشتند. از مدیریت آرین صبا جناب گلدار تشکر ویژه می کنم.

مشاهده پروژه

یکی از ویژگی های مهم آرین صبا سرعت عالی تحویل کار است و چه عالی که ما این تیم را برای ساخت ماشین آلات خود انتخاب کردیم.

مشاهده پروژه

آرین صبا با ارائه محصولات با کیفیت با قیمت مناسب یک انتخاب عالی برای هر کسی است که می خواهد آینده تولید خود را تضمین کند.

مشاهده پروژه
اهداف

اهداف ما

چشم انداز آرین صبا

2000

افزایش سهم تولید داخلی

تولید داخلی با هوش و تفکر تیم مهندسی و مدیریت قوی با توجه به نیاز جامعه و بی نیاز کردن جامعه و ماشین آلات و تکنولوژی های صنعت دام و طیور

2005

رفع نیاز صنعت

ایجاد رقابت سالم و بی نیاز کردن صنعت دام و طیور و آبزیان با به کارگیری نیروی مجرب و اشتغال زایی

2017

برنامه ریزی صادراتی

شرکت ماشین آلات خوراک دام و طیور آرین صبا در تلاش است محصولات خود را با کیفیت صادراتی تولید و عرضه نماید.

مشتریان

مشتریان آرین صبا

مشتریان ما