راه اندازی کارخانه خوراک دام و طیور در عراق

پروژه اجرا شده در عراق کاری از شرکت ماشین سازان آرین صبا

مشتری

جناب سرور

نوع کار

راه اندازی کارخانه

مکان

سلیمانیه عراق

راه اندازی کارخانه و خط تولید خوراک دام و طیور با ظرفیت ۲۰ تن در ساعت در سلیمانیه عراق توسط شرکت ماشین سازان آرین صبا انجام گرفت. مراحل کار شامل طراحی اولیه، تولید و ساخت و استارت و راه اندازی صفر تا صد کارخانه بود. زمان راه اندازی پروژه از استارت طراحی تا اتمام کار یک سال بود.

راه اندازی کارخانه خوراک دام ، طیور و آبزیان

تامین تغذیه دام و طیور در صنعت دامداری و مرغداری یکی از مهمترین بخش ها به حساب می آید. از این رو با توجه مناسب به این امر می تواند در طولانی مدت بر روی هزینه های تهیه غذای دام و طیور صرفه جویی کرد. شرکت ماشین سازان آرین صبا با بکارگیری خبره ترین صنعت گران ساخت ماشین آلات خوراک و تغذیه دام و طیور و آبزیان، یکی از پیشروان این صنعت در ایران به شمار می رود. از این رو با توجه به رویکرد صادراتی آرین صبا و طی جلسات متعددی که با مشتری گرامی جناب آقای سرور انجام شد، کار ساخت و راه اندازی کارخانه خوراک دام و طیور در سلیمانیه عراق استارت خورد و ظرف مدل یکسال کل کار به کارفرمای گرامی تحویل داده شد.

ساخت و راه اندازی کارخانه خوراک دام و طیور توسط آرین صبا
ساخت کارخانه خوراک دام در عراق
دستگاه های خوراک دام و طیور در راه اندازی کارخانه خوراک دام و طیور سلیمانیه عراق

به دلیل افزایش هزینه های خرید خوراک دام و طیور و آبزیان، بیشتر افرادی که در دامداری ها و مرغداری ها در حال فعالیت هستند بر این شدند که محصولات غذایی مورد نیاز دام ها و طیور خود را خودشان ایجاد کنند. اگر شما هم در شرف این تصمیم هستید پیشنهاد می کنم جهت مشاوره در خصوص ساخت و راه اندازی کارخانه خوراک دام یا طیور با شرکت ماشین سازان آرین صبا تماس بگیرید.

در ایران با توجه به پرورش زیاد دام و طیور نیاز به تامین تغذیه آنها به شدت احساس می شود. از این رو شرکت ماشین سازان آرین صبا سازنده ماشین آلات خوراک دام و طیور اقدام به تولید و راه اندازی خط تولید کارخانجات خوراک دام و طیور و آبزیان نموده است. در ادامه تصاویر و ویدیوهای پروژه کارخانه خوراک دام و طیور در سلیمانیه عراق را مشاهده خواهید نمود.

شرایط تاسیس کارخانه خوراک دام

برای راه اندازی و تاسیس کارخانه خوراک دام و طیور و آبزیان شما نیازمند گرفتن مجوز از سازمان دامپزشکی استانی هستید که قصد راه اندازی کارخانه در آن را دارید. برای این منظور باید بعد از تهیه مکان کارخانه به این مرکز مراجعه کنید و مجوزهای لازم جهت اخذ پروانه کار را بگیرید. بعد از اخذ مجوزهای اولیه می توانید برای خرید تجهیزات و ماشین آلات خوراک دام و طیور و آبزیان از آرین صبا کمک بگیرید.

آرین صبا تولید کننده انواع ماشین آلات و تجهیزات خوراک دام، طیور و آبزیان است و در خصوص راه اندازی خط تولید خوراک دام به شما کمک خواهد کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص طرح توجیهی راه اندازی کارخانه خوراک دام و طیور و آبزیان با کارشناسان آرین صبا تماس حاصل نمایید.

تجهیزات کارخانه خوراک دام

تجهیزات متداول برای ایجاد خط تولید کارخانه خوراک دام و طیور و آبزیان دستگاه هایی مانند پرس پلت، آسیاب، استابلایزر، سرند، بالابر، کرامبلر و کاندیشینر است. تهیه و تامین دستگاه های ساخت پلت دام نیاز به انتخاب دقیق و مناسب دارد. زیرا که انتخاب صحیح تامین کننده و سازنده این دستگاه ها می تواند در آینده شما را از هزینه های اضافی و صرف زمان زیاد برای نگهداری و تعمیر دستگاه ها بی نیاز کند.

مجموعه آرین صبا با بیش از ۲۵ سال سابقه در امر تولید و پشتیبانی ماشین آلات خوراک دام و طیور پیشنهاد می کند از این مجموعه برای تهیه تجهیزات کارخانه دام و طیور و آبزیان استفاده کنید. در زیر تصاویری از مراحل کاری انجام شده برای کارخانه خوراک دام و طیور در سلیمانیه عراق را مشاهده می کنید که گویای کار و قدرت اجرایی بالای مجموعه آرین صبا است.