آدرس:
البرز، کرج، گلسار
ساعت کاری:
شنبه تا چهارشنبه
به ما ایمیل بزنید
info@ariansaba.com
تلفن تماس:
026-445-22-950
تماس با ما

راه اندازی کارخانه خوراک آبزیان در رشت

پروژه رشت ارین صبا

مشتری

جناب

نوع کار

راه اندازی کارخانه

مکان

رشت

 

راه اندازی کارخانه خوراک آبزیان در رشت

 

راه اندازی ۲ خط ۱۰ تن در ساعت خوراک آبزیان پروژه رشت با فایل و طراحی بسیار حرفه ای و به کارگیری از بهترین تکنولوژی روز دنیا در حال انجام است. شرکت ماشین سازان آرین صبا با بهره گیری از تجربه بیش از ۲۵ سال در ایجاد تجهیزات و ماشین آلات خط راه اندازی های کارخانه خوراک آبزیان یک انتخاب مطمئن و عالی است. کارشناسان آرین صبا در هر زمان (قبل از خرید، هنگام خرید و بعد از خرید) در کنار شما هستند تا تمامی مراحل راه اندازی، اجرا، و راه اندازی را به آسانی و در کمترین زمان ممکن برای شما مشتریان گرامی انجام دهند. در تصاویر زیر بخشی از فعالیت های مربوطه به راه اندازی کارخانه خوراک دام در رشت را مشاهده می کنید که صفر تا صد توسط آرین صبا در حال اجرا است.

راه اندازی کارخانه خوراک طیور در رشت
تامین تجهیزات کارخانه خوراک طیور در رشت
خوراک طیور در رشت


راه اندازی کارخانه خوراک آبزیان در رشت

راه اندازی کارخانه خوراک آبزیان یک کار کاملا تخصصی است. زیرا که به جز تهیه مجوزهای لازم از سازمان دامپزشکی استان، می بایست از یک متخصص تغذیه به منظور ترکیب صحیح مواد اولیه و از کارشناسان مجرب به منظور تهیه تجهیزات و ماشین آلات مناسب بهره برد. در بخش تهیه و تامین تجهیزات و قطعات و دستگاه های کارخانه خوراک آبزیان، آریان صبا با تجربه بالا و قیمت رقابتی و کیفیت و استانداردهای جهانی در کنار شماست تا شما را در راه اندازی و ایجاد کارخانه پلت یاری رساند.

آرین صبا با راه اندازی تخصصی ماشین آلات خوراک آبزیان از جمله، پرس پلت، کرامبلر، انواع آسیاب، سرند، بالابرهای قاشقی، استابلایزر، کاندیشینر و … و تامین قطعات و آموزش نگهداری و استفاده از دستگاه ها، شما را در امر ایجاد کارخانه پلت دام یاری می رساند. تصاویری که مشاهده می کنید بخشی از فعالیت های آرین صبا برای راه اندازی کارخانه خوراک آبزیان در رشت است.

 

امکان سنجی برای راه اندازی خط پلت آبزیان

 

برای تاسیس کارخانه خوراک آبزیان نیازمند اخذ مجوزهای لازم از سازمان دامپزشکی استان هستید. اخذ مجوز نیازمند یک سری آیتم هاست که با توجه به شرایط استان متفاوت است و باید با در نظر گرفتن آنها اقدام به اخذ پروانه کار نمود.

 

پس از اخذ مجوزهای لازم و تامین شرایط اولیه، نیازمند تامین موارد زیر برای راه اندازی کارخانه پلت آبزیان هستیم.

 

  • ماشین آلات و تجهیزات
  • موارد اولیه
  • نیروی کار

 

دستگاه های مورد نیاز برای راه اندازی خط خوراک آبزیان معمول شامل دستگاه هایی برای خرد کردن غذای دام (پرس پلت) دستگاه هایی برای مخلوط کردن مواد اولیه و دستگاه هایی برای بسته بندی و جابجایی است. آرین صبا به عنوان سازنده برتر ماشین آلات خوراک آبزیان در ایران، از شما دعوت می نماید برای بررسی شرایط و راه اندازی این ماشین آلات با توجه به حجم و نیاز کارخانه، با کارشناسان زبده ما تماس بگیرید.