خدمات آرین صبا

خدمات

چرا آرین صبا را انتخاب کنیم؟

خدمات پس از فروش

گارانتی و وارانتی

تمامی محصولات ارائه شده توسط برند آرین صبا، با گارانتی معتبر بوده و وارانتی کلیه محصولات تا ۶ ماه پس از فاکتور فروش بدون قید و شرط انجام می پذیرد.

ادامه مطلب

خدمات ۱۰ ساله

کلیه محصولات آرین صبا با پشتیبانی و سرویس دهی ۱۰ ساله انجام می پذیرد. تمامی مشتریان عزیز آرین صبا می توانند از خدمات پس از فروش آرین صبا در این زمان استفاده کنند.

ادامه مطلب

پشتیبانی ۲۴ ساعته

کارشناسان و مشاوران ما در بخش های فنی و فروش قبل خرید، هنگام سفارش و بعد از خرید در کنار مشتریان گرامی هستند تا کلیه نیازهای ایشان را در کمترین زمان ممکن را مرتفع نمایند.

ادامه مطلب
پروسه

پروسه انجام خدمات پس از فروش

پروسه کاری خدمات آرین صبا

مرحله اول: بعد از تماس مشتری با واحد فروش و بازارگانی آرین صبا، ابتدا مشاوره بر حسب نیاز مشتری و ایجاد راه کارهای بهینه و کارشناسی در مورد ایرادات تولید محصول با کارایی بالا و قابل قبول معرفی شده و پس از کارشناسی قیمت پیش فاکتور به مشتری ارائه می گردد.

مرحله دوم: عکس و فیلم های محصول و نحوه کارایی آن به مشتری توضیح داده می شود، البته در صورت نیاز کارشناس های آرین صبا امکان حضور در محل خریدار را پس از توضیحات اولیه خواهند داشت. این کارشناسی و مشاوره می تواند به صورت غیرحضوری نیز انجام گیرد.

مرحله سوم: پس از بررسی و کارشناسی نیازهای اولیه، عقد قرارداد انجام میگیرد و با توجه به شرایط و خواست مشتری اولویت بندی زمان تحویل پروژه مشخص می گردد.

مرحله چهارم: اجرای پروژه شروع شده و در طول روند اجرایی ارتباط با مشتری توسط واحد فروش و پشتیبانی حفظ می شود و با توجه به نیازهای مشتری زمان و شکل تولید بهینه می شود.

مرحله پنجم: تحویل پروژه به مشتری انجام می شود که این آغاز تعهدات آرین صبا خواهد بود. کلیه محصولات با ۶ ماه وارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش ارائه می شود و به دلیل اهمیت بالای تولید مشتریان گرامی، پشتیانی فنی ۲۴ ساعته برای کلیه مشتریان در نظر گرفته می شود.

خدمات آرین صبا